اتاق سه تخته

جزئیات اتاق ها

سه تختخواب اینترنت وای فای رایگان صبحانه سلف سرویس رایگان
 ۳۶ تا ۴۰ متر مربع مساحت  مینی بار و یخچال  سرویس بهداشتی فرنگی
 تلویزیون تعاملی IPTV  تلفن IP Phone  حوله ،سشوار و دمپایی
سیستم تهویه ی مطبوع هوا  صندوق امن داخل اتاق سرویس چای و قهوه

نمای کلی

هر اتاق سه تخته شامل سیستم تهویه ی مطبوع هوا، تلویزیون مسطح همراه با کانال های تلویزیونی بین المللی، اینترنت وای فای و کابلی پرسرعت، سرویس بهداشتی و حمام می باشد.

از دیگر ویژگی های اتاق ها می توان به متراژ بزرگ و جذابیت های گیرای دکوراسیون خاص آن همراه با فضای صمیمی و راحتی که موجبات آرامش و آسایش را فراهم می آورد اشاره کرد.

اتاق های هتل کتیبه مجهز به تلویزیون هوشمند ۴۰ اینچ در هر اتاق با امکانات تعاملی شامل: پخش زنده شبکه های محلی و ماهواره های ، ماشین زمان شبکه های تلویزیونی ، رادیو، آرشیو فیلم و موسیقی درخواستی، اتصال به اینترنت، سفارش غذا از رستوران، مطالعه کتاب های الکترونیکی، مشاهده تیتر اخبار، مطالعه روزنامه، مشاهده وضعیت آب و هوا، قرائت و ترجمه قرآن، انواع بازی رایانه ای، کتاب های صوتی، نقشه، دریافت صورت حساب و… می باشد

ساعت پذیرش ۱۴:۰۰ می باشد و در صورت امکان پذیرش و آماده بود اتاق قبل از ساعت ۸ صبح شامل یک شب کامل خواهد شد در صورت ورود بین ساعت ۸ الی ۱۴:۰۰ هزینه %۵۰ شارژ خواهد شد.

ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد و با توجه به شرایط هتل خروج دیر هنگام هتل بین ۱۳:۰۰ الی ۱۸:۰۰ مشمول %۵۰ نرخ یک شب اتاق شارژ می گردد.

جهت کودکان زیر ۲ سال اقامت رایگان می باشد.